Burhanettin Onat Cd. Çaybaşı Mh.
1376 Sk. No:3/A Antalya / Türkiye

+90 242-3110616 (Pbx)


Paylaş


Hakkımızda

Son yıllarda gelişen ve günümüzde kullanım alanları oldukça artan aydınlatma teknolojisi; LED aydınlatma sistemleridir. Düşük enerji kullanarak uzun ömürlü ışık yayması, LED sistemlerini diğer aydınlatma sistemlerinden ayıran en önemli farktır. LED teknolojisi artık; iç ve dış tüm mekanların aydınlatılmasında kullanılmaktadır.

Hakkımızda

Türkiye’de özel ve kamu kuruluşlarında, modern aydınlatma kavramının gelişmesine 1993 yılından beri büyük katkı sağlayan firmamız, 2010 yılında LEDCAUTURE; müşterilerinin güvenini kazanarak sektör liderliğine doğru ilerlemektedir.

LEDCAUTURE, Deneyimli uzman kadrosu ile, kendi özel üretimlerinin yanı sıra dünyanın önde gelen kuruluşlarının STAD, YOL, TÜNEL aydınlatmalarında proje partneridir. Bugüne kadar gerçekleştirdiği tüm projelerinde inovatif düşünen, doğru aydınlatma ilkelerinden ödün vermeyen mimari ve mühendislik ile bütünlüklü, emniyetli çalışmalar yürüten firmamız, estetik ve fonksiyonel projeler gerçekleştirme amacıyla hareket etmektedir.

LEDCAUTURE ürün gamında bulunan; son teknolojiyle harmanlanmış kaliteli dizaynlar, firmamızın yerli ve uluslararası pazarlarda rakipleri arasındaki yerini almasını sağlamıştır.

 Geniş ürün yelpazemiz, uzman teknik kadromuz ve sektördeki tecrübelerimiz ile sizlere hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaya hazırız. 

ledcauture bir Terma markasıdır.
Copyright © 2012 Terma Mühendislik Tüm hakkı saklıdır.