Hakkımızda

Doğadan ilham alıyoruz.

Terma Ledcouture

Son yıllarda gelişen ve günümüzde kullanım alanları oldukça artan aydınlatma teknolojisi; LED aydınlatma sistemleridir. Düşük enerji kullanarak uzun ömürlü ışık yayması, LED sistemlerini diğer aydınlatma sistemlerinden ayıran en önemli farktır. LED teknolojisi artık; iç ve dış tüm mekanların aydınlatılmasında kullanılmaktadır.

Türkiye’de özel ve kamu kuruluşlarında, turizm ve endüstri alanlarına 1993 yılından beri hizmet veren firmamız 2010 yılında aydınlatma kavramını led ile çağ atlatan LEDCOUTURE markası ile sektör liderliğine doğru ilerlemekteyiz.

Firmamız kurulduğu günden bu tarafa yerli üretimi desteklemekte ve müşterilerini yerli üretimlere yönlendirmektedir.

Mümkün olduğunca yerli üretimi ve ihracatı arttırıp ithal ürünlerden uzak durup yerli üretimin piyasada kabul görmesini sağlamaktır.

Böylece ülke ekonomisinin kalkınmasına katkıda bulunmaktır.

Uzman teknik kadromuz ve sektördeki tecrübelerim ile sizlere hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaya hazırız.

Firmamız; gelişen ve değişen pazardan sektör içindeki payını arttırmayı hedeflemektedir.Kendi ürünlerinin imalat ve satış miktarını arttırarak iç ve dış pazarda (Afrika, Ortadoğu gibi öncelikli) kuvvetli bir imalatçı olmaktır. Bu suretle ihracat payımızı arttırmak daha güçlü ve uzun yıllar sürekliliğimizi devam ettirmemizi sağlamaktır.

TERMA LEDCOUTURE olarak diğer led aydınlatma firmalarından  en büyük farkımız; müşterimizin dokusuna ve isteklerine uygun özel imalat ürünleri yapabilmemizdir.

 Bu sayede optimum noktada verimlilik sağlayarak katma değer oluşturuyoruz.

Ledcouture

Deneyimli uzman kadrosu ile, kendi özel üretimlerinin yanı sıra dünyanın önde gelen kuruluşlarının STAD, YOL, TÜNEL aydınlatmalarında proje partneridir. Bugüne kadar gerçekleştirdiği tüm projelerinde inovatif düşünen, doğru aydınlatma ilkelerinden ödün vermeyen mimari ve mühendislik ile bütünlüklü, emniyetli çalışmalar yürüten firmamız, estetik ve fonksiyonel projeler gerçekleştirme amacıyla hareket etmektedir.

LEDCOUTURE ürün gamında bulunan; son teknolojiyle harmanlanmış kaliteli dizaynlar, firmamızın yerli ve uluslararası pazarlarda rakipleri arasındaki yerini almasını sağlamıştır.

Geniş ürün yelpazemiz, uzman teknik kadromuz ve sektördeki tecrübelerimiz ile sizlere hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaya hazırız.

Up